Targi Książki we Wrocławiu Marta Dymek w Poznaniu

30 listopada 2017, Hala Stulecia, stoisko 018, ul. Wystawowa 1, Wrocław, 19.30, SPOT., ul. Dolna Wilda 87, Poznań

Zapraszamy na Targi Dobrych Książek na nasze stoisko. Szykujemy  dla Was jesienne nowości a w sobotę i niedzielę spotkacie się z naszymi autorami! Do zobaczenia!

Po 3 latach Marta Dymek, autorka bloga Jadłonomia, powróciła z długo wyczekiwaną, nową książką. Z tej okazji Wydawnictwo Marginesy i SPOT. zapraszają na wyjątkowe spotkanie poświęcone Nowej Jadłonomii, które poprowadzi Angelika Kuźniak!
Podczas spotkania będzie można posłuchać o kulisach powstawania książki, o roślinnym gotowaniu oraz o tych bardzo fajnych, jak i całkiem nieudanych przepisach. Po spotkaniu będzie można porozmawiać z autorką, a także poprosić ją o kulinarną poradę lub dedykację w książce.

Marta Dymek to autorka kultowego roślinnego bloga Jadłonomia i książki pod tym samym tytułem, która doczekała się kilkunastu dodruków. Od sześciu lat prowadzi stronę z roślinnymi przepisami, która każdego miesiąca zalicza ponad milion odsłon. Współpracuje z najciekawszymi polskimi magazynami kulinarnymi oraz prowadzi autorski program kulinarny „Zielona Rewolucja Marty Dymek” na kanale Kuchnia+. Uwielbia pieczone bakłażany, nie zawsze ma cierpliwość do ucierania pasty curry i wciąż tak samo cieszy ją każda kolejna osoba przekonana do tego, że kuchnia roślinna jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek.