Lagom w Kuchni Spotkań IKEA

22 listopada 2017, 11.00 - 15.00 Kuchnia Spotkań IKEA, Al. Jerozolimskie 61, Warszawa

W tym tygodniu odbyły się warsztaty LAGOM organizowane z Kuchnią IKEA. Przeżyliśmy fantastyczną przygodę. Odpowiedziliśmy sobie na wiele pytań. Czy chcesz być lagom? Czy istnieje przepis na dobre życie? Okazuje się, że tak, co mogą potwierdzić uczestnicy warsztatów LAGOM.

Dowiedzieliśmy się na nich jak wprowadzić do swojego życia drobne zmiany, które sprawią, że każdy dzień wita się z radością, a żegna z zadowoleniem.
Dzięki warsztatom zrozumieliśmy, czym jest lagom i dlaczego Szwedzi nie mogą bez niego żyć, odkryliśmy, jak wprowadzić w swoje życie drobne zmiany, które sprawią, że będzie ono pełniejsze i bardziej harmonijne, nauczyliśmy się porządkować i aranżować przestrzeń wokół siebie, tak żeby zapewniła nam komfort i bezpieczeństwo i dowiedzieliśmy się, że Szwedzi uwielbiają świętować.
Podczas warsztatów pod czujnym okiem prowadzących przygotowaliśmy proste i pyszne świąteczne dania popularne w Szwecji (w tym: minitarty z krewetkami, roladki z łososia i pierniczki). Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!