Wyszogrodzki w Toruniu, Kuciel-Frydryszak w Warszawie, Szelezińska w Warszawie, Sieradzińska w Radomsku

17 stycznia 2019, 18.00, ul. Wały gen. Sikorskiego 13, Toruń; 11.00, Wrzenie świata, ul. Gałczyńskiego 7, Warszawa; Teatr Powszechny, ul. Zamoyskiego 20, Warszawa; 19.00, Południk Zero, ul. Wilcza 25, Warszawa; 16.00, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Narutowicza 4, Radomsko

Zapraszamy na spotkanie z Danielem Wyszogrodzkim, dziennikarzem, tłumaczem, autorem tekstów, muzykologiem, autorem właśnie wydanej książki Ale Musicale! Podczas wieczoru będzie możliwość otrzymania autografu autora.

Zapraszamy na spotkanie z Joanną Kuciel-Frydryszak, autorką książki Służące do wszystkiego, które odbędzie się we Wrzeniu Świata, w ramach cyklu „Poranek ( nie tylko) dla seniorów”. 

Zapraszamy na spotkanie z Joanną Kuciel-Frydryszak, autorką książki Służące do wszystkiego, które odbędzie się w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Wieczór organizowany jest przez Le Monde Diplomatique.

Zapraszamy na spotkanie z Iwoną Szelezińską, autorką zbioru reportaży Kopnij piłkę ponad chmury. Podczas wieczoru w „Południku Zero” będzie szansa na otrzymanie dedykacji. Wydarzeniu towarzyszyć będzie pokaz slajdów.

Zapraszamy na spotkanie z Elżbietą Sieradzińską, autorką książki Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku. Podczas wieczoru będzie możliwość zdobycia autografu autorki.