Majewski w Starachowicach Dymek w Gdańsku Chmielarz w Warszawie, Podróż zimowa we Wrocławiu

9 czerwca 2018, 11.00, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. J. Kochanowskiego 5, Starachowice; 19.00, Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19, Gdańsk; 17.00, Literacki Piknik nad Wisłą, Bulwar im. J. Karskiego, Warszawa; 18.00 - 23.00, Aula Konwentu Bonifratrów, ul. Traugutta 57, Wrocław

Zapraszamy na spotkanie z Januszem Majewskim, które odbędzie się podczas Starchowickiego Festiwalu Sztuki, z okazji Święta Studia Filmowego Tor. Reżyser i pisarz spotka się z czytelnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Rozmowę poprzedzi projekcja filmu Zaklęte rewiry. Podczas spotkania będzie prowadzona sprzedaż książki Ryk kamiennego lwa, a po uroczystości pojawi się możliwość zdobycia autografu.

Idzie lato, a wraz z nim rozpoczyna się wakacyjna trasa Jadłonomii. Z tej okazji zapraszamy wraz ze Sztuką Wyboru na wyjątkowe spotkanie z Martą Dymek, które poprowadzi Łukasz Modelski!

Podczas spotkania będzie można posłuchać o kulisach powstawania książki, o roślinnym gotowaniu oraz o tych bardzo fajnych, jak i całkiem nieudanych przepisach. Będzie również można porozmawiać z autorką, a także poprosić ją o kulinarną poradę lub dedykację w książce.
Wstęp na spotkanie jest wolny, liczba miejsc siedzących ograniczona, w trakcie wieczoru będzie możliwość zakupu książek.

Zapraszamy na spotkanie z Wojciechem Chmielarzem podczas Literackiego Pikniku nad Wisłą w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Marek Przybylik. Widzimy się o godzinie 17.00!

W ramach Europejskiej Nocy Literatury we Wrocławiu Wiktor Zborowski przeczyta fragmenty najnowszej książki Jaume Cabre „Podróż zimowa”. Serdecznie zapraszamy do Wrocławia!