Sylwia Chojnacka

Sylwia Chojnacka –  ukończyła filologię angielską. Zajmuje się głównie tłumaczeniem literatury kobiecej z języka angielskiego. O byciu tłumaczem marzyła już, gdy miała piętnaście lat i po raz pierwszy przeczytała powieść po angielsku. W wolnych chwilach uczy się hiszpańskiego, ale jeszcze dużo jej brakuje, by czytać książki w tym języku. Interesuje się literaturą, psychologią społeczną, a także sportem i nowymi technologiami. Jest członkiem AIESEC University i od czasu do czasu pomaga w organizowaniu projektów edukacyjnych z wolontariuszami z zagranicy.

Tłumaczone
książki

Starannie wyreżyserowany dramat psychologiczny. Opowieść o tym jak trudno poznać kogoś do końca. Gotowy scenariusz na film.
Należy do mnie Anna H. Niemczynow
Kolejna powieść uwielbianej przez czytelniczki L.J. Shen. Przeszłość splata się z teraźniejszością, zemsta z miłością. Gorąco!
Kolejny gorący romans królowej gatunku, autorki bestsellerowej Słodkiej trucizny.
Podłe kłamstwa Parker S. Huntington
Opowieść o hollywoodzkiej księżniczce, która chce zrujnować sobie życie. O mrukliwym ochroniarzu, który ją ratuje. L.J. Shen wie jak podkręcić temperaturę!
Kolejny romans autorek bestsellerowej Słodkiej trucizny. Zemsta, miłość, gorące emocje i nieposkromione charaktery bohaterów. Przyjemność czytania ogromna!
My dark Romeo L.J. Shen, Parker S. Huntington
Najnowsza sensacja TikToka. Dziewczyny pokochały tę książkę od pierwszego słowa. Bo podobno wraz z pierwszą miłością kończy się okres niewinności. Kategoria New Adult.
Pierwsza miłość zakończyła się tragicznie. Druga była zakazana i nie powinna się wydarzyć. Lektura obowiązkowa dla wielbicielek love-hate.
Słodka trucizna Parker S. Huntington
To historia, która Cię zachwyci i rozbawi. Być może pękniesz ze śmiechu... Autorka po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najlepszych pisarek bestsellerowych romansów.
Bolesna, emocjonująca historia miłosna o prawdzie, która łączy… i sekretach, które mogą rozdzielić.
W obliczu zawodowych marzeń i nowych uczuć dla rywala bohaterka zaczyna kwestionować swoje życiowe decyzje. Bo czy nieustanna praca ma sens, jeśli nie masz czasu na radość?
Opowieść o drugiej szansie, miłości, stracie, odnajdywaniu siebie i zakochiwaniu się w odpowiedniej osobie. Mówi się, że przyjaciół należy trzymać blisko, a wrogów jeszcze bliżej. Ale co w sytuacji, gdy wróg jest jednocześnie mężczyzną, którego kochasz?
Doskonałe połączenie powieści historycznej i romansu. Serial na podstawie powieści na antenie TVP1.