Wilkoń w Warszawie Chmielarz i Targi Książki w Białymstoku Tablica pamięci Holoubka w Warszawie

21 kwietnia 2018, 8.30 - 12.30. Hala Gwardii, plac Żelaznej Bramy 1, Warszawa, 13.00, ul. Narbutta 53, 14.00, Kino Iluzjon, Narbutta 50a, Warszawa, 13.00, Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1, Białystok

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Tomasza Brzozowskiego z Józefem Wilkoniem w Radiu dla Ciebie w programie RadioCzuły. Rozmowa na żywo odbywać się będzie w Hali Gwardii z udziałem publiczności.

Z inicjatywy Wydawnictwa Marginesy na fasadzie domu przy ulicy Narbutta 53 w Warszawie, zawiśnie tablica poświęcona pamięci Gustawa Holoubka. W tym domu mieszkał wielki reżyser, aktor i pedagog.

Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia pamiątkowej tablicy. W uroczystości weźmą udział przedstawiciele władz Warszawy, przedstawiciele Teatru Ateneum, żona bohatera wydarzenia Magdalena Zawadzka oraz przedstawiciele Wydawnictwa Marginesy.

Zapraszamy na spotkanie z Wojciechem Chmielarzem, autorem powieści kryminalnych Cienie i Podpalacz na spotkanie z czytelnikami na naszym stoisku o godzinie 13.00. Będzie możliwość zdobycia autografu.

Zapraszamy do Białegostoku na VIII Międzynarodowe Targi Książki. Będziemy tam dla Was z naszymi ksiązkami. Zapraszamy po nowości kwietnia i poszukiwane wcześniejsze tytuły.