Morris w Warszawie, Zajas w Krakowie, Szelezińska w Krakowie, Sieradzińska w Łodzi, Targi Książki w Krakowie

25 października 2018, 18.00, Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa; 18.00, Fundacja Judaica, Centrum Kultury Żydowskiej, ul.Meiselsa 17, Kraków; 18.00, Piwnica pod Baranami, Rynek Główny 27, Kraków; Empik Manufaktura, ul. Karskiego 5A, Łódź; 19.00, Bonobo, Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza, ul. Mały Rynek 4, Kraków

Zapraszamy na spotkanie z Heather Morris, autorką bestsellerowej powieści „Tatuażysta z Auschwitz”. Rozmowę z autorką poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET.

Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem A. Zajasem, autorem powieści kryminalnej Wiatraki, na spotkanie, które odbędzie się w ramach Festiwalu Conrada w „Piwnicy pod Baranami”. Rozmowę z pisarzem poprowadzi Irek Grin.

Zapraszamy na spotkanie z Elżbietą Sierdzińską, autorką książki Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt, które odbędzie sie w łódzkiej Manufakturze. Szansa na zdobycie autografu autorki!

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, w których uczestniczyć będą nasi autorzy. Przygotowaliśmy dla Was wiele nowości. Wkrótce kalendarium spotkań.

Zapraszamy wraz z księgarnią Bonobo, na spotkanie zorganizowane we współpracy z Zakładem Azji Południowej UJ  z Iwoną Szelezińską, autorką  książki o Nepalu Kopnij piłkę ponad chmury. Reportaże z Nepalu. Rozmowę poprowadzi Kamila Junik-Łuniewska (UJ).