Bochińska w Bydgoszczy, Rogoża w Zielonej Górze, Wyszogrodzki w Chorzowie

28 września 2019, 18.00, Galeria Miejska BWA, ul. Gdańska 20, Bydgoszcz; 14.00, Krzywy Komin, ul. Fabryczna 14, Zielona Góra; 16.30, Teatr Rozrywki ul. M. Konopnickiej 1, Chorzów

Zapraszamy na spotkanie z Beatą Bochińską, autorką książki Zacznij kochać dizajn, które odbędzie się w Galerii Miejskiej bwa. Pisarka podzieli się swoją wiedzą z historii designu, szczególnie tego z okresu PRL-u i zimnej wojny, nakreślając krótką charakterystykę obowiązujących w tym czasie trendów i wyróżniających się stylistyk. Podpowie też, jak zacząć budowanie własnej kolekcji i jak unikać najczęstszych błędów początkujących kolekcjonerów. Bardzo chętnie odpowie na pytania uczestników. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Rogożą, autorem książki Niszcz, powiedziała, które poprowadzi Paweł Majka. Spotkanie odbędzie się w ramach XXXIII Bachanaliów Artystycznych. Po rozmowie będzie możliwość zdobycia autografu pisarza.

Zapraszamy na spotkanie z Danielem Wyszogrodzkim, poświęcone książce Ale musicale!, które odbędzie się na dwie godziny przed spektaklem „Cabaret” w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Spotkanie poprowadzi kierowniczka literacka Teatru Rozrywki Jolanta Król.