ODWOŁANE Targi Książki w Białymstoku i Targi Przecinek i Kropka w Warszawie, Targi Komiksu w Krakowie

5 kwietnia 2020, Opera i Filharmonii Podlaskiej – Europejskie Centrum Sztuki, ul. Odeska 1, Białystok, 9.00 - 18.00, Centrum Praskie Koneser, pl. Konesera 1, Warszawa; Arteteka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, ul. Rajska 12, Kraków

Zapraszamy na Targi Książki w Białymstoku wszystkich czytelników, którzy lubią niepowtarzalną atmosferę targów i chcą porozmawiać z nami o nowościach, poradzić się co wybrać i szukają bestsellerowych tytułów. Będzie nam miło Was gościć! Czekamy na stoisku nr 42. Niebawem więcej informacji o spotkaniach autorskich. Do zobaczenia!

Targi Książki zostały ODWOŁANE w związku z epidemią.


Zapraszamy na Targi Przecinek i Kropka czytelników zainteresowanych książkami dla dzieci i o literaturze dziecięcej. W naszej ofercie wielką popularnością cieszy się -pozycja dla młodszych do oglądania dla starszych do czytania Ilustratorki, ilustratorzy Barbary Gawryluk. Przybywajcie!

Targi Przecinek i Kropka zostały ODWOŁANE w związku z epidemią.

Zapraszamy do udziału w Krakowskim Festiwalu Komiksu, gdzie pojawią się nasze bestsellerowe tytuły, a wśród nich: Mój nowojorski maraton, Fale, Złoty Berlin, Eillen Gray, Tetris, Tamara Łempicka, Neurokomiks i wiele, wiele innych. 

Festiwal Komiksu został ODWOŁANY w związku z epidemią.