Pierwszy odcinek podcastu Marty Dymek „Jadłonomia nadaje”!

9 września 2020, Podcast „Jadłonomia nadaje”.

Wraz z Martą Dymek, zapraszamy do wysłuchania pierwszego odcinka podcastu „Jadłonomia nadaje”, a tak o projekcie opowiada sama autorka:
„Od dawna chciałam powiedzieć Wam rzeczy, o których dotąd nie mówiłam i spytać o sprawy, o które jeszcze nie pytałam. I teraz będzie to możliwe, bo właśnie wylądował pierwszy odcinek mojego podcastu “Jadłonomia nadaje” 
“Jadłonomia nadaje” to rozmowy o kuchni roślinnej oraz kreowaniu lepszej rzeczywistości. To też audycja o tym, że wyjątkowych osób, które działają na rzecz zwierząt, przyrody oraz klimatu jest mnóstwo i warto tym osobom oddać głos – brakuje mi często ekspertów i ekspertek w debacie publicznej, dlatego w każdym odcinku nie będę sama, a zaproszę gościa, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. 
Oprócz tego w każdym odcinku odpowiem też na Wasze kulinarne pytania, które zostawiacie na automatycznej sekretarce Jadłonomii – wszystkie są naprawdę świetne, a niektóre bardzo trudne i za te szczególnie dziękuję. Do usłyszenia w audioteka.pl!”
http://audtk.com/fb/jadlonomia-nadaje