Jessie Inchauspé

Jessie Inchauspé jest francuską biochemiczką i autorką książek. Jej misja to przekładanie wyników najnowszych badań naukowych na proste wskazówki, które pomagają ludziom poprawić stan zdrowia. Jej pierwsza książka, Glukozowa rewolucja, stała się międzynarodowym bestsellerem i została dotąd przetłumaczona na 40 języków. Jessie podzieliła się w niej zaskakującym odkryciem na temat tego, jak istotną rolę w każdym aspekcie naszego życia odgrywa poziom cukru we krwi, a także opisała proste hacki pomagające go ustabilizować. Jest założycielką niezwykle popularnego konta @GlucoseGoddess na Instagramie – za jego pośrednictwem uczy trzy miliony użytkowników zdrowych nawyków żywieniowych. Zdobyła licencjat z matematyki w londyńskim King’s College i stopień magistra biochemii na Uniwersytecie Georgetown.

fot. Oswaldo Ponton

Praktyczny przewodnik pełen wspaniałych wskazówek, pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce zrozumieć swoje ciało i poprawić swoje zdrowie i zapanować nad wagą.
Nowa książka autorki bestsellerowej Glukozowej rewolucji. Czterotygodniowym plan działania i sto przepisów, dzięki którym bezboleśnie wprowadzisz rewolucyjne zasady Jessie w życie.