Katarzyna Borkowska

Katarzyna Borkowska - absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Co jakiś czas przemieszcza się w linii prostej: Trójmiasto, Kraków i z powrotem, od urodzenia.
W 2006 roku przez przypadek zaczęła się jej przygoda z okładkami do książek, a dokładnie od jednego z modnych na tamten czas konkursów: na oprawę graficzną do serii Maria Vargasa Llosy, dzięki któremu kontynuuje tę przygodę – z coraz większą wzajemnością. W swojej pracy łączy to, co kocha – kreację i czytanie, w czym towarzyszy jej Figa, która ma swoje psie koncepcje na ich wspólną koegzystencję.

Powiązane
książki

Kolejna po „Carycy” wnikliwa i fascynująca powieść o dynastii Romanowów.
Poznaj dalsze losy Anny Łabędź! Czy małżeństwo z Gustawem Guderianem pozwoli jej ukryć swą tożsamość i przeżyć wojnę? Porywająca opowieść z niejednoznacznymi bohaterami, pełna emocji opowieść o miłości i poświęceniu.
Bolą nas obecny świat i nasze życie. Chcielibyśmy, żeby było inaczej. Poradnik powstał na podstawie konkretnych pytań i wątpliwości, z którymi zwracają się do autorki jej czytelniczki.
Historia pierwszej kobiety w dziejach Rosji samodzielnie rządzącej krajem! „Powieść, która sprawia, że Gra o tron wydaje się bajką dla dzieci” - Daisy Goodwin.
Poznaj Anię Łabędź i daj się porwać opowieści o miłości ponad podziałami! Książka z autografem.
Opowiedziana pięknym językiem historia Natalii-Colomety, inspirowana stylem Virginii Woolf, powieść katalońska tłumaczona na ponad 30 języków – w nowym przekładzie Anny Sawickiej.
Poznaj Anię Łabędź i daj się porwać opowieści o miłości ponad podziałami!